Wełna, 2 maja 2025, Jaracz - Oborniki Wlkp.

Ostatnio byłem... albo: kiedyś byłem...
Awatar użytkownika
miandas
Posty: 1059
Rejestracja: 17 gru 2020, 15:31
Lokalizacja: wlkp
moja flota: old town camden 120, gumotex solar, gumotex twist 2.1
Dziękował(a):: 112 razy
Podziekowano: 371 razy
Kontakt:

Wełna, 2 maja 2025, Jaracz - Oborniki Wlkp.

Post autor: miandas »

Wraz z Mateuszem, Piotrem i Tymkiem (kolejność alfabetyczna), uczciliśmy majówkę, Dzień Flagi, wiosnę oraz życie przechlapując się przez ostatnie 16 km Wełny - z Jaracza do Obornik - przystani miejskiej na Warcie.
W logistyce pomógł nam nieoceniony Kowal, wody było mało, nastroje wyśmienite.
Dla Twista Tymka to był dziewiczy rejs. Mam nadzieję, że obaj (Tymek i Twist) są zadowoleni.
Dla mnie z kolei wartością dodaną był fakt, że po raz pierwszy - choś Wełną pływałem wiele razy - udało mi się dopłynąć do samego ujścia. Dopiero teraz mogę zaliczyć całą rzekę :)
Zawieruszył się między nami jeden polietylen ale jesteśmy tolerancyjni oraz inkluzywni, nie wspomniawszy o tym, że Mateusz to oddany i stary kumpel. i, z resztą, spotkanie zakończyliśmy oddając się diecie ketonowej w jego uroczym domu.
Jeśli chcecie popływać Wełną, musicie się spieszyć. Lada moment będzie kompletnie niespławna.
Załączniki
Wełna 2025 010.jpg
Wełna 2025 020.jpg
Wełna 2025 030.jpg
Wełna 2025 040.jpg
Wełna 2025 050.jpg
Wełna 2025 060.jpg
Wełna 2025 070.jpg
Wełna 2025 080.jpg
Wełna 2025 090.jpg
Wełna 2025 100.jpg
Wełna 2025 110.jpg
Wełna 2025 120.jpg
Wełna 2025 130.jpg
Wełna 2025 140.jpg
Wełna 2025 150.jpg
Wełna 2025 160.jpg
Wełna 2025 170.jpg
Wełna 2025 180.jpg
Wełna 2025 190.jpg
Wełna 2025 200.jpg
Wełna 2025 210.jpg
Wełna 2025 220.jpg
Wełna 2025 230.jpg
Wełna 2025 240.jpg
Wełna 2025 250.jpg
droga zawsze nagradza
Glynu
Posty: 230
Rejestracja: 22 sty 2022, 10:36
Lokalizacja: Płocho
moja flota: Canoe
Dziękował(a):: 94 razy
Podziekowano: 105 razy

Re: Wełna, 2 maja 2025, Jaracz - Oborniki Wlkp.

Post autor: Glynu »

Nie wiem dlaczego, ale czerwone gumiaki mają w sobie coś intrygującego...
glynu
instagram: czerwone_canoe
Awatar użytkownika
miandas
Posty: 1059
Rejestracja: 17 gru 2020, 15:31
Lokalizacja: wlkp
moja flota: old town camden 120, gumotex solar, gumotex twist 2.1
Dziękował(a):: 112 razy
Podziekowano: 371 razy
Kontakt:

Re: Wełna, 2 maja 2025, Jaracz - Oborniki Wlkp.

Post autor: miandas »

Prawda?
droga zawsze nagradza
Awatar użytkownika
Włodek
Posty: 1620
Rejestracja: 21 gru 2020, 01:10
Lokalizacja: Siedlce
moja flota: Canoe: prospector 16 i prospector 15
Dziękował(a):: 536 razy
Podziekowano: 583 razy

Re: Wełna, 2 maja 2025, Jaracz - Oborniki Wlkp.

Post autor: Włodek »

Glynu pisze: 07 maja 2025, 21:59 Nie wiem dlaczego, ale czerwone gumiaki mają w sobie coś intrygującego...
Wczoraj 6 godz. jazdy autem tak przyćmiło mi umysł że ponownie obejrzałem fotki szukając kto miał na nogach "czerwone gumiaki". :D
Awatar użytkownika
Maga
Posty: 352
Rejestracja: 17 gru 2020, 15:38
Lokalizacja: Lublin
moja flota: Helios 2 (Gumotex)
Dagger Katana 10.4
Dziękował(a):: 205 razy
Podziekowano: 251 razy

Re: Wełna, 2 maja 2025, Jaracz - Oborniki Wlkp.

Post autor: Maga »

Włodek pisze: 09 maja 2025, 11:02
Glynu pisze: 07 maja 2025, 21:59 Nie wiem dlaczego, ale czerwone gumiaki mają w sobie coś intrygującego...
Wczoraj 6 godz. jazdy autem tak przyćmiło mi umysł że ponownie obejrzałem fotki szukając kto miał na nogach "czerwone gumiaki". :D
:shock: :lol:
Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu.
ODPOWIEDZ