Pliszka nas woła ! 4-6.02.

Planowane spływy, wydarzenia, spotkania, imprezy
Awatar użytkownika
Strażowy
Posty: 1000
Rejestracja: 17 gru 2020, 16:30
moja flota: Gumotex x 2 : "Solar" & " Safari " 😁 💪
Dziękował(a):: 573 razy
Podziekowano: 169 razy

Pliszka nas woła ! 4-6.02.

Post autor: Strażowy »

Hej.
Jest dziarski plan rzucony przez Maciej66 co by pomaczać wiośliska weekendowo. Jako że obecna aura ( za wyjątkiem silnych wiatrów) jakoś nam nie przeszkadza, planujemy zaatakować leśną Pliszkę. Dystans ok 55-60km, na 3 dni i krótki, jasny dzień powinno wydolić. Ruszam z Poznania 7.30 w piątek.
Jeśli ktoś z Państwa ma jakieś ciekawe sugestie lub ma chęć się przyłączyć we wskazanym terminie to śmiało 😉

https://kajaki24.eu/trasy-splywow-kajak ... ka-ilanka/
Załączniki
Screenshot_20220131-114602~2.png
" Przygoda warta jest każdego trudu ..." - Arystoteles

Pozdrawiam :mrgreen:
Awatar użytkownika
Strażowy
Posty: 1000
Rejestracja: 17 gru 2020, 16:30
moja flota: Gumotex x 2 : "Solar" & " Safari " 😁 💪
Dziękował(a):: 573 razy
Podziekowano: 169 razy

Re: Pliszka nas woła ! 4-6.02.

Post autor: Strażowy »

...no i gotowe 💪, jak na chłodną porę i 3 dni spływu z biwakiem wyszło całkiem nisko. Ten balonik to "tylko" 3.3m długości , do tego moje niezbyt krótkie kulasy więc pokładu na bambetle za wiele nie ma hehe.
Jeszcze tylko po drodze urodziny Marzki 😋 , potem służba czwartkowa i możemy cisnąć na lubuskie włości 😉
Załączniki
IMG_20220201_011007_3.jpg
IMG_20220201_011327_8.jpg
" Przygoda warta jest każdego trudu ..." - Arystoteles

Pozdrawiam :mrgreen:
Derku Uzała
Posty: 128
Rejestracja: 29 gru 2020, 08:01
moja flota: Solar, Safari, Helios 1
Dziękował(a):: 28 razy
Podziekowano: 69 razy

Re: Pliszka nas woła ! 4-6.02.

Post autor: Derku Uzała »

Wynika z tego, że masz nowy nabytek w postaci Safari. Doskonale! A rzeka rzeczywiście warta jest aż dwóch "ofiar" na ołtarzu bólu i męczeństwa z niczego nie przeczuwających śmiałków. Dookoła głęboka Puszcza Rzepińska, wrogo nastawiony miejscowy lud i nieprzetarte zimowe szlaki wodne. Zapamiętajmy ich dobrze. Młodzi są jeszcze, więc nie wiedzą co czynią. Trzymajcie się! Będą o Was pisać wiersze i poematy. :D :lol:
Awatar użytkownika
Strażowy
Posty: 1000
Rejestracja: 17 gru 2020, 16:30
moja flota: Gumotex x 2 : "Solar" & " Safari " 😁 💪
Dziękował(a):: 573 razy
Podziekowano: 169 razy

Re: Pliszka nas woła ! 4-6.02.

Post autor: Strażowy »

Derku Uzała pisze: 01 lut 2022, 10:36 Wynika z tego, że masz nowy nabytek w postaci Safari. Doskonale! ...
Ojjj Dareczku, kiedy to ja popełniłem ten czyn w postaci zamiany Fusion-a na Safari ? 🤔.....aaaa, prawie rok temu 😋, masz jakieś delikatne zaległości w lekturze forum-a , ...proszzzzę : viewtopic.php?f=32&t=138
Nie ukrywam a raczej powiem to z pełną bezczelnością : Przez Ciebie tom uczynił !!!!! 💪 😆 hehe, Maciej66 też się dorzucił ... i bardzo Wam panowie dziękuję raz jeszcze za wszystkie podpowiedzi 👍
Derku Uzała pisze: 01 lut 2022, 10:36 ... rzeka rzeczywiście warta jest aż dwóch "ofiar" na ołtarzu bólu i męczeństwa z niczego nie przeczuwających śmiałków.......Młodzi są jeszcze, więc nie wiedzą co czynią...

Ojtam ojtam....jeśli nawet jest tak przepastne ciężko , to te 55 km lasu jakoś w 3 dni przejdziemy ...plecak, jedzonko, tarp, śpiworek .....kajaczki gdzieś tam schowamy pod choinami i wiosną po nie wrócimy 🤣
" Przygoda warta jest każdego trudu ..." - Arystoteles

Pozdrawiam :mrgreen:
Awatar użytkownika
Strażowy
Posty: 1000
Rejestracja: 17 gru 2020, 16:30
moja flota: Gumotex x 2 : "Solar" & " Safari " 😁 💪
Dziękował(a):: 573 razy
Podziekowano: 169 razy

Re: Pliszka nas woła ! 4-6.02.

Post autor: Strażowy »

Spływ zakończony w terminie ...jednak w 2/3 dystansu. Nie było ofiar w ludziach i sprzęcie :mrgreen: a o szczegółach opowiem w relacji.

Maćku - bardzo dziękuję za podpowiedz z wyborem rzeki jak również za wspaniałe towarzystwo - do następnego wspólnego pływania ;)
" Przygoda warta jest każdego trudu ..." - Arystoteles

Pozdrawiam :mrgreen:
ODPOWIEDZ