Beskid Wyspowy 01.02.2022

Awatar użytkownika
Ra$
Posty: 909
Rejestracja: 17 gru 2020, 15:30
Lokalizacja: Kraków
moja flota: Canoe, żagle i inne pływadła
Dziękował(a):: 416 razy
Podziekowano: 166 razy

Re: Beskid Wyspowy 01.02.2022

Post autor: Ra$ »

Łukasz pisze: 03 lut 2022, 11:57 dokładnie tak jak mówisz, ostatnio była promka w 8a i 2700 za nie wołali, cena standardowa coś kole 3400? masakra
ja sobie oglądam co chwile i szukam może coś się trafi ;)
Znaczy cena moich nart? No nie, tak źle nie jest: za ok 1900 można kupić (tyle dałem). To jest model OAC XCD GT 160
Ale teraz ze zdumieniem zauważam, że w zasadzie już ich nie można kupić, pozostało jedynie ogłoszenie, ale ze zaktualizowaną ceną:
https://www.olx.pl/d/oferta/narty-trekk ... 100cf30fb9
Czyli może dobrze że się zdecydowałem :)
Awatar użytkownika
Ra$
Posty: 909
Rejestracja: 17 gru 2020, 15:30
Lokalizacja: Kraków
moja flota: Canoe, żagle i inne pływadła
Dziękował(a):: 416 razy
Podziekowano: 166 razy

Re: Beskid Wyspowy 01.02.2022

Post autor: Ra$ »

Żeby nie tworzyć osobnego wątku, dodam tylko, ze w ostatnią niedzielę zdobyłem Mogielicę i to "północą ścianą" chwilami zapadając się w śniegu po pachy. Zjazd był bardzo kiepski, bo w zasadzie po lodowej skorupie, ale co zrobić. Umęczyłem się mocno, ale jak zauważył kolega przynajmniej widziałem śnieg. Ze swojej strony dodam, że nie tylko widziałem ale odczuwałem go całym organizmem. Jakoś nie mogę odzwyczaić się od potrzeby śnieżnej zimy, której niestety w Polsce prawie już nie ma :( Takimi wypadami staram się jakoś reperować ten deficyt - odrobinkę pomaga.
Ta zima jest mi somatycznie potrzebna do cieszenia się wiosną i wiosennymi spływami :)
Kilka zdjęć jako załącznik:
Pogoda piękna, las biało zielony, czego chcieć więcej
Pogoda piękna, las biało zielony, czego chcieć więcej
Widok na północ
Widok na północ
W oddali Tatry
W oddali Tatry
Polana Stumorgowa pod słońce
Polana Stumorgowa pod słońce
ODPOWIEDZ