O pisaniu relacji - dyskusja

Czyli tematy różne
Awatar użytkownika
Włodek
Posty: 1074
Rejestracja: 21 gru 2020, 01:10
Lokalizacja: Siedlce
moja flota: Canoe Wichita (prospector)
Dziękował(a):: 407 razy
Podziekowano: 434 razy

Re: O pisaniu relacji - dyskusja

Post autor: Włodek »

@STARYKOŃ - odpowiedź jest w treści którą zamieszczasz pod swoimi wpisami 8-)
"Prawdziwym człowiekiem będziesz dopiero gdy sam wybierzesz swoją drogę"

Na Twoim miejscu okroiłbym stopkę do takiego właśnie krótszego konkretu.
Awatar użytkownika
Ra$
Posty: 909
Rejestracja: 17 gru 2020, 15:30
Lokalizacja: Kraków
moja flota: Canoe, żagle i inne pływadła
Dziękował(a):: 416 razy
Podziekowano: 166 razy

Re: O pisaniu relacji - dyskusja

Post autor: Ra$ »

STARYKOŃ pisze: 30 sie 2021, 20:27 [...]
To pokazuje dlaczego np ja nie udzielam się na forum ale lubię wiedzieć co tu się dzieje
Do tego co napisałeś: większość z nas lubi czytać relacje. Wydaje mi się, że nie trzeba od razu tworzyć epiki tutaj, wystarczy kilka zdań i dosłownie kilka zdjęć (dość często, za wielka ilość zdjęć powoduje, że właściwie ich nie oglądamy). Już samo to, że przejmujesz się podstawowymi błędami to dobrze, nie przejmował bym się, aż tak stylistyką.
REASUMUJĄC: podziel się z nami informacją o tym gdzie byłeś, czy było fajnie, czy woda czysta, czy niebo błękitne ;) A pisać umiesz o czym świadczy Twój post! Jeśli więc do tego dodasz coś z własnych emocji to już będzie super!
Awatar użytkownika
Włodek
Posty: 1074
Rejestracja: 21 gru 2020, 01:10
Lokalizacja: Siedlce
moja flota: Canoe Wichita (prospector)
Dziękował(a):: 407 razy
Podziekowano: 434 razy

Re: O pisaniu relacji - dyskusja

Post autor: Włodek »

Ra$ pisze: 31 sie 2021, 11:14
STARYKOŃ pisze: 30 sie 2021, 20:27 [...]
To pokazuje dlaczego np ja nie udzielam się na forum ale lubię wiedzieć co tu się dzieje
Do tego co napisałeś: większość z nas lubi czytać relacje. Wydaje mi się, że nie trzeba od razu tworzyć epiki tutaj, wystarczy kilka zdań i dosłownie kilka zdjęć (dość często, za wielka ilość zdjęć powoduje, że właściwie ich nie oglądamy). Już samo to, że przejmujesz się podstawowymi błędami to dobrze, nie przejmował bym się, aż tak stylistyką.
REASUMUJĄC: podziel się z nami informacją o tym gdzie byłeś, czy było fajnie, czy woda czysta, czy niebo błękitne ;) A pisać umiesz o czym świadczy Twój post! Jeśli więc do tego dodasz coś z własnych emocji to już będzie super!
Dodam że najlepiej sprawdzają się krótkie jednoznaczne zdania, łatwo zagubić się w zdaniach wielokrotnie złożonych.
Do opisu prostych spraw często używamy zbyt wielu słów, taki nadmiar jest niepotrzebnym rozdymaniem objętości.
Powodzenia i do dzieła !. :)
Awatar użytkownika
Ra$
Posty: 909
Rejestracja: 17 gru 2020, 15:30
Lokalizacja: Kraków
moja flota: Canoe, żagle i inne pływadła
Dziękował(a):: 416 razy
Podziekowano: 166 razy

Re: O pisaniu relacji - dyskusja

Post autor: Ra$ »

Włodek pisze: 31 sie 2021, 12:04
Do opisu prostych spraw często używamy zbyt wielu słów, taki nadmiar jest niepotrzebnym rozdymaniem objętości.
Powodzenia i do dzieła !. :)
Dokładnie :)
ODPOWIEDZ