Uwaga Złodzieje !!!

Czyli tematy różne
Awatar użytkownika
rawa
Posty: 892
Rejestracja: 18 gru 2020, 23:42
Dziękował(a):: 123 razy
Podziekowano: 223 razy

Uwaga Złodzieje !!!

Post autor: rawa »

Mam takie zdanie jak w tytule (nie od dziś) o firmie ORANGE.

Proszę się zastanowić przed uruchomieniem jakiejkolwiek promocji w firmie ORANGE , bo zerują się liczniki.
Nawet możesz nie wiedzieć że skorzystałeś z promocji. :lol:

Szczegóły :
Od ponad 5 lat mam telefon na kartę bez umowy z ofertą o nazwie :
Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + pakiet GB (wersje cykliczne) - PROMOCJA

Czyli co miesiąc po doładowaniu kwotą 25zł mam rozmowy i smsy krajowe za free i dodatkowo pakiet GB zwiększany co miesiąc o 1 GB.
Startowałem dawno temu z poziomu 20GB, aktualnie to 80GB co miesiąc.
Bardzo się zdziwiłem jak doładowano mi ostatnio 22GB zamiast 80.
Oto fragment rozmowy z konsultantem :
.
Kamil: Dzień dobry, Kamil Boxxxx. Proszę o chwilę na zapoznanie się z pytaniem.
Chętnie to sprawdzę proszę o chwilę cierpliwości
Klient: oki
Kamil:
Wielkość ostatniego doładowania
22.00 GB
Z każdym odnowieniem 1 GB więcej, w następnym miesiącu 23 GB.
Klient: to sobie obliczyłem ale dlaczego jest mniej niż dawniej, to rok temu ile było 10 ?
Kamil: Już sprawdzam w historii usługi.
4 grudnia 2021 roku była włączona promocja Mikołajki. Usługa zamieniła się na usługę Rozmowy, SMSy i
MMSy bez limitu + 3 GB na 7 dni w wersji jednorazowej, dlatego cykl odnowienia został zrestartowany.
Klient: ale ja mam rozmowy i smsy za darmo od lat to dlaczego miałbym to uruchamiać, macie promocje które szkodzą klientom ?
Kamil: Usługę można było włączyć SMS-em.
Jednorazowo mogę Panu poprawić cykl odnowienia, proszę pamiętać w przypadku aktywacji usług
promocyjnych, że usługa może zostać zamieniona.
Klient: nie pamiętam ani tej promocji ani informacji o restarcie
co to znaczy poprawić cykl odnawiania ?
Kamil: Przed włączeniem promocji Mikołajki wielkość ostatniego doładowania była 79 GB. Mogę poprawić, aby
zamiast 23 GB było 79 GB. Uznanie będzie miało charakter jednorazowy.
Klient: czy za miesiąc otrzymam 80 a za dwa 81 GB ?
Kamil: Tak, dokładnie. Obecnie jest to 79 GB, w następnym będzie 80 GB, a za dwa miesiące 81 GB.
Klient: i następne też +1 ?
Kamil: Tak, z każdym odnowieniem usługi +1 GB.

Dobrze wiedział co jest grane, nie musiałem jak widać używać artylerii w negocjacjach.
Po prostu liczą skurwiele że połowa wstępnie okradzionych się nie odezwie i pewnie tak jest.
Żadnych mikołajek nie odpalałem i nic nawet na nich bym nie skorzystał .... taka sprawa.


To na koniec informacja jak można zyskać 20BG za free.
Każde doładowanie od kwoty 5zł oznacza dodatkowe 5GB co prawda tylko na 2 dni, więc warto aktywować przez seansem :lol:
Jednorazowe doładowanie pełną kwotą też daje 5BG bonusa, ponieważ usługa doładowania jest bezpłatna można to zrobić 5 razy a nie raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
miandas
Posty: 977
Rejestracja: 17 gru 2020, 15:31
Lokalizacja: wlkp
moja flota: old town camden 120, gumotex solar, gumotex twist 2.1
Dziękował(a):: 97 razy
Podziekowano: 311 razy
Kontakt:

Re: Uwaga Złodzieje !!!

Post autor: miandas »

nie mam nic przeciwko temu, by ktoś na mnie zarabiał. niestety, doświadczenie mi mówi, że nikt (prawie) nie chce na mnie zarabiać czyniąc mi usługi lub sprzedając towary, przynajmniej nie tylko. W Polsce trwają nieustające mistrzostwa w robieniu z bliźnich frajerów. Jest to pewnie nawet powód do dumy i dowód na spryt i inteligencję.
Należę do ludzi, którzy bardzo się denerwują (nie mogę przeklinać, bo miejsce publiczne, ponadto zauwazyłem, że niektórzy nie lubią, jak się przeklina), gdy zmusza się ich do czytania regulaminów drobnym druczkiem. Idealna instytuacja, to taka, w której nie muszę nic czytać, ponieważ jej przedstawiciel(ka) pokaże mi paluszkiem: tu są pana korzyści, tu obowiązki, tyle to kosztuje, tu jest dodatkowa opłata, dziękuję, do widzenia.
CO PRAWDA. Widzę pewien trend w bankach (ostatnio starałem się o jakiś kredyt), że rzeczywiście agenci tłuką do głowy po 3 razy, a na koniec pytają czy wszystko zrozumiałem. ALE banki zaczęły być do tego zmuszane urzędowo, czyli regulacjami. To dowodzi niestety tego, że państwo musi się wtrącać w biznesy, czyli marzenie o kompletnie wolnym, liberalnym rynku, to niebezpieczne mrzonki. Niestety, przerobiliśmy to na własnej skórze. Dlatego m.in. mamy takich miłościwie panujących, a nie innych. Bo ludzie zasadniczo nie lubią, jak się ich na okrągło grabi. Oczywiście nadal się ich grabi - nasza taka-owaka część Europy, nie zależy to chyba od rządzących. Mentalność tu jest taka. Albo jesteś frajerem, albo jesteś sprytny. Bijesz, czy wolisz być bity?
Marzę o państwie prawa. I o tym, żebyśmy nie musieli czytać drobnych druczków, a banki / sieci komórkowe / sądy / itp pełniły funkcje dla mnie usługowe, a nie szukały naiwnych. Wiem, stary, a głupi.
Sory, ale jakoś mnie natchnąłeś do wylania goryczy.
droga zawsze nagradza
Awatar użytkownika
Hegemon
Posty: 776
Rejestracja: 17 gru 2020, 18:05
Dziękował(a):: 93 razy
Podziekowano: 134 razy

Re: Uwaga Złodzieje !!!

Post autor: Hegemon »

Państwo zawsze powinno grabić, czyli zabierać podatki.
Ale mądre państwo wie, że jak zabierze 10% podatku to ludzie nie będą fikać i będzie OK.
Dlatego mądre państwo powinno umożliwić ludziom swobodny biznes, tak aby ludzie SPOKOJNIE
zarabiali bo wówczas jak się ludziska wzbogacą, to TE 10% PODATKÓW BĘDZIE WIĘKSZE DLA PAŃSTWA!!!
U nas przyjęto inną metodę. Trzeba ludzi ograbić i uzależnić ich od PAŃSTWOWEJ POMOCY, ale tu już przekroczono
granicę i tych co na tę państwową pomoc się składają ubywa szybko.
Przecież chyba wszyscy rozumieją, że RZĄD NIE MA ABSOLUTNIE ŻADNYCH PIENIĘDZY poza tymi co zabierze w podatkach.
No tu mamy chwilową furtkę bo znajomy z MF cicho mówi nam ile dużych baniek w ostatnim tygodniu dostali polecenie
wprowadzić na rynek w papierkach bez pokrycia...
Generalnie jeszcze do niedawno mnie to wnerwiało, ale dzieciaki zdecydowały o swojej emigracji..........
Jestem F I T ... Fajny I Tłusty :D
ODPOWIEDZ