Pierwszy kajak

Duckerino
Posty: 6
Rejestracja: 07 maja 2023, 18:11
Dziękował(a):: 3 razy

Re: Pierwszy kajak

Post autor: Duckerino »

Skusiłem się na Gumotexa Twist N 2/1, stwierdziłem, że za dużo o tym myślę i w ten sposób to na nic się nie zdecyduję :D Za miesiąc szykuje się pierwszy dłuższy spływ w tym sezonie, mam nadzieję, że jeszcze niejeden na nim przepłynę :) Przy okazji wiecie może czy ktoś się podejmował modowania tych tańszych gumotexów i dokładania jakichś zaczepów/gumek na dziobie? Sporo by to pomogło z utrzymaniem bagażu w miejscu.
Awatar użytkownika
Marcel
Posty: 321
Rejestracja: 20 gru 2020, 20:29
Dziękował(a):: 18 razy
Podziekowano: 116 razy

Re: Pierwszy kajak

Post autor: Marcel »

Awatar użytkownika
miandas
Posty: 977
Rejestracja: 17 gru 2020, 15:31
Lokalizacja: wlkp
moja flota: old town camden 120, gumotex solar, gumotex twist 2.1
Dziękował(a):: 97 razy
Podziekowano: 311 razy
Kontakt:

Re: Pierwszy kajak

Post autor: miandas »


Duckerino pisze:Skusiłem się na Gumotexa Twist N 2/1.
Jestem szczęśliwym posiadaczem tegoż. Ponadto mam solara, który... Jest po prostu większym twistem (lub twist mniejszym solarem).
Jedyny problem z tymi kajakami jest taki, że mają wadliwy zawór wyrównawczy. Producent zaleca wykręcanie i czyszczenie ale ja ten zawór po prostu zalepiłem Obrazek
Poza tym bajka. Uwielbiam ten sprzęt, a jest używany regularnie. Bezpieczny, pakowny, w miarę lekki.
Dobrze zrobiłeś bracie Obrazek
droga zawsze nagradza
Duckerino
Posty: 6
Rejestracja: 07 maja 2023, 18:11
Dziękował(a):: 3 razy

Re: Pierwszy kajak

Post autor: Duckerino »

No właśnie chętnie bym kupił solara bo dodatkowa długość się przyda, tym bardziej że planuję okazjonalnie korzystać z twista z partnerką, ale cena trochę przeraża :o Szczególnie, że ludzie mówią że kiedyś kosztował ~2,5k, a teraz twist jest droższy...
Ale nic straconego, jeżeli przekonam się do częstszych spływów to być może będę polował na coś większego po za sezonem :) Coś czuję, że na jednym kajaku się na pewno nie skończy :D
ODPOWIEDZ