Namiot + śpiwór

Awatar użytkownika
Ra$
Posty: 909
Rejestracja: 17 gru 2020, 15:30
Lokalizacja: Kraków
moja flota: Canoe, żagle i inne pływadła
Dziękował(a):: 416 razy
Podziekowano: 166 razy

Re: Namiot + śpiwór

Post autor: Ra$ »

No więc nasze są podobne, ale nie pamiętam czy dokładnie tej firmy...
Awatar użytkownika
Łysy
Posty: 275
Rejestracja: 17 gru 2020, 18:51
Lokalizacja: Kraków
moja flota: Gumotex: Solar, Safari
Dziękował(a):: 264 razy
Podziekowano: 153 razy

Re: Namiot + śpiwór

Post autor: Łysy »

Mnie z kolei ciekawi ta wkładka docieplająca. Nie ukrywam, że podchodzę do niej dosyć sceptycznie. Model trochę wyższy od Twojego według danych producenta podnosi właściwości termiczne śpiwora o 15 stopni. Gdyby tak faktycznie było, to wystarczy zakupić względnie niedrogi śpiwór o umiarkowanych parametrach, choćby taki jak Twój, dołożyć do niego wkładkę i otrzymujemy komfort termiczny porównywalny z niezłymi puchowcami za czterocyfrową kwotę. Jak dla mnie brzmi to trochę nierealnie :roll: Czekam z niecierpliwością, aż będziesz miał okazję przetestować ją na żywo i mam nadzieję podzielić się spostrzeżeniami.
Łukasz
Posty: 261
Rejestracja: 22 gru 2020, 12:42
moja flota: canoe 14` na płaskie
Critical Mass na wyboje ;)
Dziękował(a):: 6 razy
Podziekowano: 50 razy

Re: Namiot + śpiwór

Post autor: Łukasz »

jeśli o wkładkach, wystarczy "kocyk" z coolmaxa i robi robote tak samo, kosztuje mniej a nadaje się też do latania samolotem i innych rzeczy ;) plecam
Awatar użytkownika
Strażowy
Posty: 1000
Rejestracja: 17 gru 2020, 16:30
moja flota: Gumotex x 2 : "Solar" & " Safari " 😁 💪
Dziękował(a):: 573 razy
Podziekowano: 169 razy

Re: Namiot + śpiwór

Post autor: Strażowy »

Łysy pisze: 08 kwie 2021, 23:31 Mnie z kolei ciekawi ta wkładka docieplająca...
Czekam z niecierpliwością, aż będziesz miał okazję przetestować ją na żywo i mam nadzieję podzielić się spostrzeżeniami.
Jasne, taki jest zamysł, sprawdzić i albo potwierdzić że jest fajnym i skutecznym uzupełnieniem śpiworka w przedziale od 0 do np. -10st.C ( raczej nie planuje biwaków w niższych temp.) lub zwyczajnie się przyznam że kiepsko wydałem kasiore 😜
ps....zmazluchem wybitnym raczej nie jestem ale zawsze można próbować ze zdejmowaniem odzienia 😉 , dla porównania : starszy , "zimowy" śpiwór potrzebował przy -8st.C dwóch kompletów termoaktywek żeby mi jajka nie dzwoniły o siebie 🤣
" Przygoda warta jest każdego trudu ..." - Arystoteles

Pozdrawiam :mrgreen:
ODPOWIEDZ