Elektronarzędzia na aku 18V - Erbauer

Awatar użytkownika
Strażowy
Posty: 1000
Rejestracja: 17 gru 2020, 16:30
moja flota: Gumotex x 2 : "Solar" & " Safari " 😁 💪
Dziękował(a):: 573 razy
Podziekowano: 169 razy

Elektronarzędzia na aku 18V - Erbauer

Post autor: Strażowy »

Cześć
Ostatnio odświeżam nieco swój "zestaw pt. Adaś Słodowy" dla większych chłopców .
Większość moich elektronarzędzi wykonuje dla mnie solidnie robotę od 20-u lat a niektóre naprawdę lekko nie miały np młotko-wiertarka Makita czy mocna szlifierka kątowa Perles. Ale nawet używając rozsądnie i bezpiecznie owe zabawki, czas robi swoje i przychodzi wypracowanie którego zwyczajnie nie opłaca się już naprawiać ....dlatego uznałem że warto zainwestować nieco pln-ów na nowe rozwiązania ale nie po kablu 😁. Mając dobre recenzje z kilku niezależnych źródeł , skusiłem się na Erbauer-a 18v. Pierwsze prace wkrętarką , szlifierką kątowa czy wyrzynarką potwierdziły funkcjonalność i poręczność tych narzędzi które znany od wielu lat koncern produkuje obecnie pod szyldem "ERBAUER" dla Castoramy.
Pozbyłem się wkrętarki Bosch-a 14.4V i jednej drobnej Makity, również zasilanej z baterii. Teraz trenuje kilka narzędzi które zasilane są z jednego typu akumulatora EXT 18V. Okazyjnie trafiły się dwie sztuki 5 Ah . Myślę że upoluje sobie jeszcze trzecią, taką samą. Nie ma sensu brać słabszych ogniw bo wymiana baterii co minutę pracy urządzenia nie będzie radosnym rozwiązaniem.
Jedna "szybka" ładowarka uzupełnia rodzinkę. Do prac domowych czy na działce powinna wystarczyć ....w końcu pracuje sam i nie mam ekipy kilku osób pracujących jednocześnie ......a szkoda 😜.
Jeśli macie jakieś doświadczenia w podobnych klimatach to chętnie poczytam.

ps ....piła szablasta to najmłodsze dziecko w tej mojej rodzince, z odpowiednim, szerokim brzeszczotem tnie bloczki komórkowe jak wściekła 😁💪
" Przygoda warta jest każdego trudu ..." - Arystoteles

Pozdrawiam :mrgreen:
Awatar użytkownika
Strażowy
Posty: 1000
Rejestracja: 17 gru 2020, 16:30
moja flota: Gumotex x 2 : "Solar" & " Safari " 😁 💪
Dziękował(a):: 573 razy
Podziekowano: 169 razy

Re: Elektronarzędzia na aku 18V - Erbauer

Post autor: Strażowy »

drobny dopis : zakrętarka Makita 210N to taka spryciula że ma u mnie dożywocie i jestem w stanie w jej przypadku przeboleć posiadanie drugiej ładowarki 😆
" Przygoda warta jest każdego trudu ..." - Arystoteles

Pozdrawiam :mrgreen:
ODPOWIEDZ